REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Livonija otrie 3.grupā Amsterdamas turnīrā
Raksts
IDE::169
Livonijas komandai gāja labāk, kā mūsu - viņi tika līdz finālam. Finālā viņi tikās ar mūsu pāri darītājiem dāņu CSN Nanok komandu.
Pirmajā puslaikā dāņi izskatījās pārāki, otrajā puslaikā Livonija jau spēli ņēma savās rokās un, kad līdz spēles beigu signālam jau bija atlicis pavisam nedaudz rezultāts bija 12 - 7 livoniešu labā, tikai žēl, ka šo rezultātu neizdevās noturēt līdz galam un jau pieliktajā laikā dāņi veiksmīgi spēlējot ar rokām izdevās apspēlēt livoniešus un veikt piezemējumu starp vārtu stabiem un gūt arī papildus 2 punktus, kas ļāva dāņiem uzvarēt ar rezultātu 14 - 12.