REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Panākums Lietuvas Čempionātā
RakstsBilžu galerija
IDE::191

Svētdien, Lietuvas čempionāta spēle viesos ar Kauņas Ažuolasmūsu komanda Transakt Pro / Miesnieki izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru ar 35-13 (pusl.13-3).

Pēc zaudējumiem Viļņā, Lietuvas 4 spēcīgākajai komandai unRīgā Baltrex komandai, izredzes iekļūt 4 labāko komandu  finālā bija nepieciešama  uzvara par pagājušā gada Lietuvas otrostiprāko komandu, pie tam ar +7. Daudziem miesniekiem šī bija 3 spēlē astoņudienu laikā (LV izlase, Baltrex), nogurums un traumas (nespēlēja Batrakovs,Skuja, Višņakovs, Bramanis, Šefanovskis) neko labu nesolīja.
Mājiniekus atbalstīt bija atnācis Kaunas vicemērs Vitautas Vasiļenko, mūsu pusēbija neliels lietutiņš un neliels kluba atbalstītāju pulciņš ar AnatolijuVasiļjevu priekšgalā.

Spēli nospēlējam labi, laukumā bija kolektīvs, kas agresīvicīnījās un pretinieks pazaudēja pārliecību ar sevi. Pirmo piezemējumu no centraveica Emīls Balodis, kuram pēc grupas cīņas bumbu iespēlēja Viktors Silvoniks.Uz Andra Andersons soda sitienu, lietuvieši atbild ar patālu dropsitienu, 10-3.
Viktors Silvoniks satraumējas un nākas stipri mainīt spēlētāju izkārtojumu,laukumā, centrā nāk Kristaps Jakušs, Ivars Eglis no malas pāriet uz 3 līniju,Māris Robežnieks kļūst par Nr.8, jaunajās pozīcijās spēlētāji nospēlēja ļotilabi, it īpaši Ivars. Trasact Pro uzbrucēji joprojām dominē, grūti pretiniekamiet ar molu apturēšanu, te arī pārkāpums, pēc kura iesitam sodu 13-3.

Otrajā puslaikā  MārciKreicbergu nomaina Kārlis Dzenis (abi spēlēja pēc lielāka pārtraukuma), nedaudzvēlāk Juris Juškāns nomana Āri Andersonu, kurš bija viens no aktīvākajiemuzbrucējiem spēles pirmajā daļā. Tieši agresīvā spēle dod mums iespēju rakāiegūt pretinieka bumbu ar kuru no saviem 22m aizskrien Valters Raņķis, kaspiespēlē bumbu Gunāram Andersonam piezemējumam vārtu centrā, 20-3. Tūlīt piesaviem 22m kļūdās mūsu pussargi un bumbu pretinieks iefutbolē mūsu ieskaiteslaukumā, paveicas, jo leiši gan neiesit sitamu realizāciju.
Pārliecinošu uzvaru nodrošinām ar piezemējumu (Māris Robežnieks) pēc iestumtas5m grupas cīņas, Andris Andersons joprojām sita precīzi, 30-8. Komandas vēlbeigās apmainījās ar piezemējumiem, Ažuolas bīstamākais spēlētājs (Lietuvas 7izlases dalībnieks), no saviem 22, apspēlē vai visu mūsu komandu un tam atbildValters Raņķis (arī 7 izlase), kad pārķer piespēli centrā.
Mums uz maiņām vēl 2 puslaikā iziet Roberts Grants, Kaspars Kipsts, JurisŠimanskis un Elvijs Kokarevičs. Nespēlēja Nauris Segliņš.

Nākošā spēle Liet.Č XV 30.augustā ar Plunges Perkunas,izbraukumā.

Sastāvs: Ā.Andersons (Juškāns), Cīrulis, Kreicberg(Dzenis), Garokalns, Robežnieks (Grants), Pērkons (Šimanskis), Balodis(Kipsts), Silvoniks (Jakušs), A.Andersons, Priede, Eglis, Kruskops, Raņķis(Kokarevičs), Zālmans, G.Andersons.    Segliņš
Punkti: Balodis 5, G.Andersons 5, Robežnieks 5, Raņķis 5, A.Andersons 3, 3, 3,2, 2, 2
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013