REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Ulre/Ķekava Baltijas čempionāta spēle ar Baltic Old Boys
Raksts
IDE::201
Sestdien, 19. jūlijā, Rīgas Tehniskāskoledžas (RTK) stadionā risinājās Baltijas regbija kausa izcīņas pirmā spēle,otrajā divīzijā, starp "Ulre/Ķekava" un "Baltic Old Boys"komandām, uzvaru ar 22-0 (17:0) izcīnīja mūsu pretinieki.
Spēle sākās ar mūsu spiedienu, bet, laicerētu uz panākumu, pietrūka pieredzes un vēsā prāta, ka arī īsais rezervistusoliņš, dažādu iemeslu dēļ uz spēli neieradās vesela virkne spēlētāju, ar kuriem biju rēķinājies. Ja vairākās epizodēsmums būtu paveicies, rezultāts būtu citādāks.. Tā kā mūsu pretinieku sastāvuveidoja Baltijas jūras reģiona veterāni un pieredzējušu spēlētāju no Lietuvas, Latvijas un Kaļingradas apgabala,mūsu jaunie spēlētāju guva neatsveramu pieredzi, kas noderēs turpmākajāsspēlēs.

Pēc spēlēs abas komandas sapulcējās uzkopēju „trešo puslaiku”, kura laikā pārrunājām spēles gaitu, kopīgipapusdienojām, izdzērām pa alus kausam un ka arī noteicām spēles labākos katrākomandā. Labākā spēlētāja balvu mūsu komandā saņēma komandas debitants, 1.līnijasspēlētājs no Holandes - Henk Limpers.

Liels paldies!!!!

Būvfirmasfirmas „ULRE” vadītājam Reinim Gulānam par finansiāluatbalstu,

Normundam Augustam par reklāmas atbalstu,

A/S „Lāčplēsis” tirdzniecības direktoram Jurim Muceniekam parprodukciju

RK „MIESNIEKI” komandas veterānam Mārim Leskem par šašlikucepšanu.

Mūsukomandas sastāvs:

1.līnija, Roberts Grants , Normunds Tamužs, Henk Limpers

2.līnija, , Roberts Ašmanis, Maksims Makarovs,

3.līnija, Gatis Pakalnieks ( Miks Vents) ,  Roberts Ameters, Paulis Rullis

Nr.9. Armands Dūda, >

Centri, Artūrs Alains, Norberts Ramanauskis

Malas Toms Bušmanis, Jānis Pēkmansi,

Nr.10 Juris Iesalnieks,

Nr.15 Artūrs Andersons,

Nākamie treniņi – otrdien un ceturtdien plkst.19.00 RTK laukumā (pretim Dominai) Brasas iela 17. Regbijs–7 ‘ – otrais posms – 26.07. Upesciema stadionā.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013