REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Baltijas čempionāts regbijā 7, TransactPro ceturtie.
RakstsBilžu galerija
IDE::211
Sestdien 23.augustā Šauļos Baltijas čempionātā piedalījās 4 labākas Lietuvas komandas un Latviju pārstāvēja Regbija kluba Miesnieki komanda TransactPro.
Neieradās Igaunijas un Baltkrievijas komandas, neatbrauca arī Fenikss, Livonia, LLU un Eži no Latvijas. Sacensību organizators Sigitas Kukuļskis bija ļoti neapmierināts ar citu Baltijas valstu komandu attieksmi pret šo pasākumu.
Kā varēja arī gaidīt uzvarētājs noskaidrojās Baltrex un Vairas spēlē, kur uzvarēja un arī pārliecinošāk izskatījās Baltrex. Viņu sastāvā bija mums zināmie Livonijas sastāvā spēlējošie Lietuvas izlases 7 pamatsastāva aizsargi Jons Mihalčius, Vitaras Bloškis, Dovidas Taujanskas, kurus ar lieliskām piespēlēm apgādāja Tomas Zibolis. Baltrex sastāva spēlēja arī Kristaps Bērziņš un Vigo Valdavs.
Mēs savu uzdevumu neizpildījām, jo spēlē par trešo vietu zaudējam Kauņas komandai. Visu spēli bijām vadībā, bet pēdējā uzbrukumā ielaidām 14-17. Spēli izšķīra arī pašu zaudētie divi auti spēles noslēgumā un daži īpatnēji Lietuvas tiesneša lēmumi. Piektie palika Ukmerges komanda kuru pieveicam ar 31-17.
Ar Lietuvas spēcīgākajām komandām spēles neizdevās, slikti bija, ka jaunie spēlētāji, no kuriem vairāk tiek gaidīts, nospēlēja vāji, tieši pietrūka cīņas gribas. Ar Kauņu un Ukmerģi arī vairāk pienesums bija no vecajiem spēlētājiem, bet te jau vairāk pārliecības bija arī pārējiem.
Par labāko mūsu komandā organizatori atzina Arvi Pilenieku, simboliskajā izlasē iekļuva Valters Raņķis.

Sastāvs: A.Pilenieks, I.Eglis, I.Aivars, Kr.Jakuša, R.Kokins, T.Asejevs, V.Raņķis, E.Balodis, D.Pērkons, E.Maskalāns, Ar.Andersons, G.Andersons.
Komandas vadītājs A. Vasiļjevs, treneris U.Bautris, doks A.Strauta, video A.Ameters, atb. N.Struža
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013