REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
ULRE/Ķekava pirmā uzvara
RakstsBilžu galerija
IDE::216
31.augustā, Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) stadionā risinājās Baltijas regbija kausa izcīņa,otrajā divīzijā, starp "Ulre/Ķekava" un "Estonians Barbarians" komandām. Mūsu komanda svinēja savu pirmo uzvaru minētā kausa izcīņā, 43-24 (21:5).
Spēle sākās nervozi un nedisciplinēti, ar daudziem noteikumu pārkāpumiem no mūsu spēlētāju puses (aizmugures stāvoklis, krišana „rakos” u.c.), ko mūsu pretinieki vienā no saviem uzbrukumiem spēja izmantot, gūstot pirmos punktus, piezemējums bez realizācijas 0-5. Mūsu komandai tas lika vairāk koncentrēties un jau nākamajā uzbrukumā, pēc ilgstošas cīņas pie pretinieku ieskaites zonas savu pirmo piezemējumu Latvijā guva Maksims Etjenneijs (nr.8) pēc Pola Naskjeres (nr.9) piespēles. Abi ir studenti no Francijas, kuri ar 1.septembri uzsāks studijas Latvijas Banku augstskolā.
Pēc sekmīga Kristapa Jakuša realizācijas sitiena rezultāts jau bija mūsu labā 7-5. Mūsu komanda turpināja dominēt laukumā ar precīzu spēli aizsardzībā un labi izspēlētiem uzbrukumiem, īpaši aktīvs bija Kristaps Jakušs, kurš līdz 1.puslaika beigām guva divus piezemējumus un pats sekmīgi veica realizācijas sitienus. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 21-5 mūsu labā.
Otrajā puslaikā turpinājām palielināt savu pārsvaru, un nodemonstrējot labu individuālo tehniku piezemējumu veica Emīls Cēburs (nr.10), kuram, šī bija pirmā spēle pēc traumas izārstēšanas šajā sezonā. Pēc precīza realizācijas sitiena un pēc precīza soda sitiena Kristapa Jakuša izpildījumā rezultāts 31-5 mūsu labā. Arī turpmākie punkti mūsu komandas labā tika gūti ar aktīvu Kristapa Jakuša līdzdalību. Vispirms viņš guva kārtējos 7 punktus (piezemējums plus realizācija), pēc tam ieskaites zonā atdeva piespēli mūsu jaunajam spēlētājam Aināram Maskalānam, kurš guva pirmos punktus pieaugušajā regbijā. Rezultāts 43-5. Spēles noslēgumā, arī igauņi guva punktus, un spēle noslēdzās ar rezultātu 43-24.
Kā jau ierasts šosezon, katrā spēlē, mūsu komandā ir kāds debitants un šī spēle arī nebija izņēmums, savu pirmo spēli aizvadīja Krišjānis Polis, kurš trenējās nepilnu mēnesi.
Pēc spēlēs abas komandas sapulcējās uz kopēju „trešo puslaiku”, komandas viena otrai pateicās par spēli, kopīgi papusdienojām, izdzērām pa alus kausam un ka arī noteicām spēles labākos katrā komandā. Noteicām labākos spēlētājus, viennozīmīgi labākais mūsu komandā – Kristaps Jakušs.
Mūsu komandas sastāvs:
1.līnija, Juris Juškāns, Roberts Ameters, Normunds Tamužs,
2.līnija, Māris Robežnieks, Roberts Grants, Ivars Aleksejenko, Roberts Ašmanis,
3.līnija, Kaspars Ķipsts, Maksims Etinneijs, Krišjānis Pličs, Maksims Makarovs Krišjānis Polis,
Nr.9. Pols Naskjere, Armands Bravackis,
Nr.10. Emīls Cēburs,
Centri, Kristaps Jakušs, Rinalds Staņislavskis, Ainārs Maskalāns,
malas Toms Bušmanis, Jānis Pēkmanis, Kristiāns Avotiņs Artūrs Perikante,
Nr.15 Artūrs Alainis.
Izsakam lielu paldies:
-būvfirmasfirmai „ULRE” un Reinim Gulānam, Normundam Augusta, A/S „Lāčplēsis” tirdzniecības direktoram Jurim Muceniekam.
Turpmāk jāgatavojas nākamai spēlei ar komandu no Baltkrievijas, kurā spēlē lielākā daļa no Baltkrievijas izlases.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.