REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Transact Pro pieveic Viļņas komandu
RakstsBilžu galerija
IDE::218
Pirmais puslaiks norisinājās nervozā gaisotnē. Daudz brāķa,neiesitam sitamu sodu, tad iesitam, tad atkal vairākās epizodēs, kad jāizdarapiezemējums kļūdas piespēlēs.
Atkal neiesists sods labā pozīcija. Leno Bramaņapirmais piezemējums nedaudz nomierina, bet tad neliela sakaušanās , kas sākāsar Roberta Granta atriebšanos par rupju spēli pret viņu. Pēc kuras mums divinoraidījumi, bet mājiniekiem viens līdz spēles beigām. Tiesneša R.Grumbinas lēmumsnekorekts, jo viņš apstiprināja, ka neko nav redzējis un sodus uzlicis pēc sānutiesneša teiktā, kurš bija Viļņas komandas spēlētājs.

Līdz puslaika beigām no Ivara Egļa piespēles vēlreiz piezemējumu izdara Leno, Andris Andersons iesit realizāciju 15-0.
Otrais puslaiks sākās uzreiz ar trešo Leno piezemējumu šajā spēlē. Tūlīt vēl labs Paula Muskuere “bokkick”, teicama Emīla Cēbura saspēle ar Māri Robežnieku, kurā piespēlēto bumbu Emīls Balodis aiznes uz vārtu centru. Pauls iesit realizāciju un pēc tam arī sodu 30-0. Raivis Kokins “iestāda”uzbrucēju ar bīstamu tvērienu par ko saņem 10min noraidījumu, bet tas spēles gaitu nemaina, miesnieku pārsvars saglabājās. Pa malu Ivars Eglis apspēlē savu pretspēlētāju, Raivis Kokons atgriezies laukumā ieliek piezemējumu centrā un jau pieliktajā laikā Toms Asejevs apskrien vairākus aizsargus caur centru 47-0.

Par komandas labāko spēlētāju, starp Leno Bramani, Maksimu Etiennei un Emīlu Ceburu (Lietuvas čempionātā nosaka labāko spēles spēlētāju), jānosauc Emīls, jo tik daudz sekmīgu tvērienu sen nebija veicis neviens mūsu spēlētājs!

Nākoša spēle sestdien Rīga ar turnīra līderiem Šauļu Vairas.

Sastāvs: R.Grants, E.Cīrulis (R.Ameters), M.Robežnieks(R.Višņakovs), K.Garokalns (J.Juškāns), V.Silvoniks, I.Eglis, E.Balodis(N.Tamužs), L.Bramanis, P. Muskuere, J.Priede, E.Cēburs, T.Asējevs, R.Kokins,G.Andersons (M.Etiennei), A.AndersonsNespēlēja: E.Šefanovskis, K.Kruskups

"TransactPro" komandai punktus guva:L.Bramanis 15,P.Muskuere 7, I.Eglis, R.Kokins, T.Asejevs, E.Balodis pa 5, G.Andersons3,A.Andersons 2.

Noraidīti: R.Grants un V.Silvoniks, dzeltenā R.Kokins
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.