REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
ULRE/Ķekava uzvara pār baltkrieviem
RakstsBilžu galerija
IDE::219
2014.gada 7.septembrī, savu kārtējo spēli Baltijas kausa izcīņas otrajā līgā aizvadīja "ULRE/Ķekava. Pretinieki bija Baltkrievijas regbija kluba „HARUGVA” komanda no Minskas. Uzvaru izcīnīja mūsu komanda ar rezultātu 54-18. APSVEICU!!!
Ar šo spēli, mūsu komanda atvēra jaunu vēstures lapu, ar to, ka šī bija pirmā spēle ar kādu komandu no Baltkrievijas. 90% regbija kluba „HARUGVA” komandas spēlētāji ir Baltkrievijas nacionālās izlases dalībnieki. Tā kā Baltkrievijā regbijs ir samērā jauns sporta veids, viņu galvenais mērķis dalībai Baltijas kausā ir gūt spēļu praksi, pieredzi un labāk sagatavoties nacionālajai izlasei.
Jau no spēles sākuma bija izjūtams, ka baltkrievi pie mums ir atbraukuši, apņēmības pilni cīnīties un nedomā uzvaru atdot tāpat. Mēs likām pretim organizētu spēli un atsevišķu spēlētāju individuālo meistarību. Jau ceturtajā spēles minūtē, pirmo piezemējumu guva Ingus Aivars, regbija kluba „EŽI” spēlētājs, kurš labprāt piekrita, pēc mana uzaicinājuma pārstāvēt mūsu komandu šajās sacensībās. Spēle turpinājās ar nelielu mūsu pārsvaru, un rezultāts pēc pirmā puslaika bija 19-7. Pirmajā puslaikā punktus guva Kristaps Jakušs – 14 (2 piezemējumi + 2 realizācijas).
Jau otrā puslaika sākumā guvām vēl vienu piezemējumu, un pakāpeniski palielinājām savu punktu pārsvaru. Neskatoties uz mūsu pārsvaru un uz rezultātu baltkrievi turpināja spēlēt aktīvi un otrajā puslaikā guva 6 punktus realizējot soda sitienu. Spēles izskaņā baltkrievi guva vēl vienu piezemējumu. Fināla svilpei skanot, spēle noslēdzās 55-18 mūsu labā. Kā jau iepriekšējā spēlē rezultatīvākais mūsu komandā bija Kristaps Jakušs, viņa kontā 31 punkts (pieci piezemējumi+2realizācijas), vēl punktus guva Ingus Aivars -5, Valters Raņķis – 5+2, Dāvis Pērkons – 5, Nauris Segliņš -5, Juris Iesalnieks -2.
„Trešajā puslaikā”, komandas viena otrai pateicās par spēli, apmainījās ar suvenīriem un piemiņas balvām, kopēji pavakariņoja, kā arī norunāja, ka šī spēle būs labs pamats turpmākai sadarbībai.
Mūsu komandas sastāvs:
1.līnija, Mārcis Kreicbergs, Roberts Ameters, Normunds Tamužs, Rinalds Staņislavskis, Maksims Makarovs,
2.līnija, Ivars Aleksejenko, Dāvis Pērkons, Roberts Ašmanis,
3.līnija, Kaspars Ķipsts, Krists Liepa, Nauris Segliņš,
Nr.9. Armands Dūda,
Nr.10. Valters Raņķis, Artūrs Perikante,
Centri, Kristaps Jakušs, Pauls Rullis, Ingus Aivars,
malas Artūrs Alainis, Armands Bravackis, Toms Bušmanis,
Nr.15 Juris Iesalnieks.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013