REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Pārskats par Miesnieku komandu aktivitātēm Baltijā un Lietuvas čempionātā
Raksts
IDE::220
Miesnieka komandas piedalās Baltijas čempionāta pirmajā un otrajā divīzijā, papildus pirmā komanda spēlē arī Lietuvas čempionātā, tādēļ dosim mazu apskati, kā mums tur veicās.

Baltijasčempionāts Divīzijā 1

“Transact Pro Miesnieki” komandai palikušas divas spēles, šosestdien ar Lietuvas čempioniem un pašreizējiem līderiem Šauļu “Vairas- Kalvis”komandu un mūsu RK Ovāls komandu. Pēc zaudējumā Viļņas VRA miesniekiem ir labi jānospēlē atlikušās spēles vai jācer uzLatvijas komandu uzvaru par VRA, savādāk pie medaļām netikt.


Komandas


Spēles

Punkti


1

Baltrex Šauliai


3

15


2

Transact Pro Miesnieki

3

6


3

Vairas


1

5


4

VRA Tauras


1

5


5

RK Ovāls


1

4


6

Fēnikss


3

1


 

Baltijasčempionāts Divīzijā 2

Baltijas čempionāta Divīzijā 2 sacensības notiek aktīvāk, laiarī te tās aizkavējās, jo Lietuvas komandas vasarā divus mēnešus nespēlēregbiju 15. Te komandas ir interesantākas, spēles līmenis gan ir zemāks.
Tikko ULRE Ķekava (Normunda Stružas vadītais miesnieku otrais sastāvs) uzvarējaIgaunijas Barbarians 43-24  (reāli,Igaunijas izlase) un pieveica Baltkrievijas “Huragva” 55-18 (arī to var nosauktpar Baltkrievijas izlasi), un kas pirmo reizi piedalījās sacensībās Latvijā.Pirms tam ULRE zaudēja arī ļoti interesantai komandai Baltijas Veterāniem 0-22,kurā pārsvarā spēlē Kaļiņingradas un Lietuvas veterāni, Latviju pārstāvējatikai Pēteris Šņitņikovs. Uzvarot Viļņas Dzelzs vilkus vai Baltrex otro komandu(agrāk spēlēja zem “RK Salda” nosaukuma ULRE var iekļūt trijniekā.


Komandas


Spēles

Punkti

1

Baltic Old Boy


3

15

2

ULRE Ķekava


3

10

3

Estonian Barbarians

3

6

4

Gelezinis Vilkas


2

5

5

Harugva Minsk


2

0

6

Šauliai - Baltrex


1

0

 

Lietuvasčempionāts

Lietuvas čempionātā pamat sacensībās palikusi pēdējā kārta,tālāk 4 labākās komandas vēl spēlēs apli saglabājot jau iegūtos punktus.Miesnieki jau ir iekļuvuši starp 4 labākajām, bet spēlē Viļņā starp VRA un KauņasAžuolas noskaidrosies jo tikai viena no viņam tiks tālāk. Kauņai jāuzvar vismazar +15. Kauņas komandu mēs viesos pieveicam ar 35-13. Pēdējā pirmā apļa spēlimēs mājas spēlēsim ar Vairas, uzvarot varam saglabāt izredzes uz pirmo vietu,bet zaudējot būs jācīnās par bronzu.

 

Lietuvas čempionāts


Komandas


Spēles

Punkti

1

Šiaulių "Vairas-Kalvis"


6

18

2

Šiaulių "Baltrex-Šiauliai"


6

16

3

Vilniaus "Tauras-VRA"

6

14

4

Kekavos "Transact Pro-MiesnIeki“


6

14

5

Kauno "Ąžuolas"

 

6

12

6

Vilniaus "Geležinis Vilkas"


6

8

7

Plungės "Perkūnas"

 

6

6

8

Šiaulių "Šiauliai-Baltrex"

 

6

5

 

 Nākamā spēle notiks 13.09.2014 RTK laukumā plkst. 16:00

 

 


Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013