REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Svarīga spēle pret "Vairas"
Raksts
IDE::221
Komanda „Transact Pro Miesnieki” sestdien, 13.septembrī savā Rīgas Tehniskās koledžas laukumā aizvadīs spēli Baltijas un Lietuvas čempionāta ieskaitē pret spēcīgo „Vairas” komandu. Spēle sākums plkst.16:00.
Baltijas čempionāta 1. divīzijā „Transact Pro Miesnieki” ir aizvadījuši trīs spēles un tajās izcīnījuši sešus punktus. Kopvērtējumākomanda šobrīd atrodas 2. vietā, tiesa - tuvākie sekotāji ir aizvadījuši mazāk spēļu. Baltijas čempionāta ieskaitē „Transact Pro Miesnieki” komandai vēl ir jāaizvada divas spēles –sestdien ar „Vairas” un pēc tam ar Latvijas komandu RK „Ovāls”. Lai tiktu pie medaļām Baltijas ieskaitē, ir labi jānospēlē abas atlikušās spēles vai arī jācer uz palīdzību no RK „Ovāls”– proti, viņu uzvaru pār „VRA Tauras”.
Lietuvas čempionāta pamatsacensībās ir palikusi pēdējā kārta. Četras spēcīgākās pamatturnīra vienības savā starpā izspēlēs vēlvienu sezonu noslēdzošo apli, saglabājot līdz šim izcīnītos punktus. „Transact Pro Miesnieki” šobrīd ar sešās spēlēs izcīnītajiem 14 punktiem atrodas ceturtajā vietā un vietu finālposmā jau ir nodrošinājuši. Uzvarot spēli pret„Vairas”, vēl saglabās teorētiskas izredzes uz uzvaru Lietuvas čempionātā. Pretējā gadījumā būs jācīnās par bronzu. Šauļu „Vairas” ir pašreizējie Lietuvas čempioni un Lietuvas čempionāta līderi. Ļoti spēcīga komanda, uz kuras fona būs laba iespēja pārbaudīt savu gatavību sezonas noslēdzošajām rudens spēlēm. Gaidāma saistoša, principiāla divu tradīcijām bagātu komandu spēkošanās. „Transact Pro Miesnieki” cer uz kuplu līdzjutēju pulku, kas klātienē gādās par kaujiniecisku atmosfēru. Bez tās uzvarēt būs grūti.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013