REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Lietuvas čempionātā smags zaudējums viesos pret Baltrex
Raksts
IDE::225
Uzsākot Lietuvas čempionāta otro apli, kurā piedalās tikai labākas 4 komandas pēc pirmā apļa, viesos Transact Pro Miesnieki zaudēja Šauļu Baltrex 14-77, puslaiks 0-33.

Lai arī miesniekiem nebija vairāki komandas līderi (J.Skuja,K.Dzenis, V.Silvoniks, L.Bramanis, E.Šefanovskis) tik smags zaudējums sen nebija piedzīvots. Vispirms negaidīti stipra bija lietuviešu grupas cīņa, ko pilnīgi neizdevās noturēt zaudējot gandrīz visas savas bumbas. Arī atļaujot Baltrex spēlētājiem ieskrieties, jo ar tvērieniem arī bija pilnīgi garām, vispār iznāca tikai laba spēle pieredzei  un trūkumu diagnosticēšanai.

Sākums izskatījās labs, pat nedaudz spiedām, bet tad sekoja sitiens blokā un neveiksmīgs dropgols, 0-12 jau 14min. 26min viena skaista lietuviešu izspēle uz malu jau reāli noskaidroja spēles uzvarētāju. Šjā laikā bija arī mums iespējas, bet zaudējam savu 5m autu un pārkāpām noteikumus 5m soda izspēlē. Visā spēles gaitā vienīgi auts bija ļoti labs, kur pārmaiņus ieguvām bumbas ar visiem 3 lecējiem.

Otrā puslaikā sākās nepatīkamas traumas: M.Robežniekamroka, M.Etinni cirksnis, E.Cēburam kāja, J.Juškānam plecs. Te jāpaslavē uzmainītie spēlētāji, kas spēli nesabojāja un tāpat arī pārējie, kas nocīnījās līdz galam izdarot 2 piezemējumus (60min A.Andersons un 70 min V.Raņķis).

Par labāko pretinieki mūsu komandā atzina Emīlu Balodi.

Pēc spēles tika izskatīti mūsu iebildumi par tiesāšanas kvalitāti iepriekšēja spēlē ar Vairas un pēc video noskatīšanās tika atzīti mūsu iebildumi un attiecīgais tiesnesis vairs netiks nozīmēts uz mūsu komandas spēlēm (Ramanšonis).

Sastāvs: 1.Juškāns (Kramers) 2.Cīrulis (Ameters)3.Robežnieks (Tamužs) 4. Garokalns 5.Višņakovs (Pērkons), 6.Asejevs 7.Balodis 8.Etinni (Kipsts), 9.Makvere (Kruskops) 10.Ranķis 7p., 11.Cēburs (Brūklis) 12.Jakušs 2p. 13.A.Andersons 5p. 14.Eglis 15. Priede

Transact Pro Miesnieki komandai  Lietuvas čempionātā palikušas divas spēles, izbraukumā ar Kauņas Ažuolas un mājās ar Šauļu Vairas. Pašlaik mēs ar Kauņas komandu dalām 3-4 vietu. Pirmajā aplī mēs Kauņu uzvarējām un pie līdzīgiem punktiem mums pašlaik ir +22.
Ažuolas noteikti būs daudz spēcīgāki, jo tiks papildināti ar spēlētājiem no Anglijas.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013