REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Lietuvas čempionāta izšķirošās spēles par medaļām
RakstsBilžu galerija
IDE::227
Spēlē par trešo vietu “Transact Pro Miesnieki” viesos uzvarēja Kauņas ”Ažuolas/Tauras”20-12. “Baltrex” spēlē par pirmo vietu pieveica “Vairas Kalvis” 24-17.
Spēle notika pilsētas galvenajā stadionā uz lieliska zāliena. Pretinieki bija nopietni gatavojušies, viņiem talkā bija ieradušies ārzemēs spēlējošie lietuvieši. Mums arī sastāvs bija tuvu optimālajam, spēlēt nevarēja Māris Robežnieks, Maksims Etinni, nebija arī Emīla Cēbura un Elmāra Šefanovska. Te jāatzīmē, ka arī ne visas maiņas tika izdarītas un laukumā netika Āris Andersons, Roberts Ameters, Romāns Višņakovs, Kristaps Jakušs un Toms Asējevs.

Sastāvs: 1.Jānis Skuja, 2.Edgars Cīrulis, 3.Mārcis Kreicbergs (Kārlis Dzenis)
4.Kārlis Garokalns (Juris Juškāns), 5.Arvis Pilenieks (Dāvis Pērkons)
6. Viktors Silvoniks 5p., Emīls Balodis 5p., Leno Bramanis
9.Kristaps Andersons 5p. (Pauls Makvere), 10.Jānis Priede
12.Krists Kruskops, 13.Andris Andersons,
11.Ivars Eglis, 14.Gunārs Andersons (Raivis Kokins), 15.Valters Raņķis

Spēle sākās veiksmīgi, Valtera Raņķa labs sitiens autā, uzvaram pretinieku autu, pretinieks ir spiests pārkāpt noteikumus. Tūlīt Kristaps Andersons izspēlē ātro sodu un veic piezemējumu. Turpinām uzbrukt un no raka Emīls Balodis izdara piezemējumu pie paša stūra karoga, 10-0. Tikai puslaika vidū mājiniekiem izdodas labs uzbrukums, izmantojot visu laukuma plašumu, izraujoties no vairākiem tvērieniem,  viņiem izdodas pabeigt uzbrukumu ar piezemējumu pie pašiem vārtiem. Uz to mēs tūlīt atbildam ar skaistu izspēli nogrupas cīņas - sāk Leno Bramanis, tālāk Kristaps Andersons un noslēgumā Viktors Silvoniks, 17-7. Pašā puslaika beigās Ažuolas spēlētāji nesit divus soda sitienus, bet spēlē ar rokām un panāk piezemējumu, par laimi, realizācijas sitiensir neprecīzs.
Otrais puslaiks notika ar nelielu lietuviešu pārsvaru, kaut gan vairāk reālu iespēju gūt sev punktus bija mums. Nedaudz pietrūka Paulam Makverem, tāpat Ivars Eglis tika noķerts pēdējā brīdī. Tikai pašās beigās Paula soda sitiens jau nodrošināja drošu pārsvaru un svarīgu uzvaru, 20-12.

"Tā bija mūsu komandas labākā spēle šogad, laba bija sadarbība starp spēlētāju grupām, it īpaši aizsardzībā. Organizatori par labāko mūsu komandā atzina Leno Bramani, Latvijas izlases treneris Sergejs Lisko, kurš vēroja spēli, uzslavēja Kārli Dzeni, treneris Normunds Struža uzteica Emīlu Balodi. Es grību pateikt paldies Kristapam Andersonam par pārliecību, ko viņš piedeva komandai uzejot laukumā. Lielisks aizsardzībā bija Krists Kruskops, visi šoreizir slavējami”, tā par spēli saka treneris Uldis Bautris.

Sestdien mums savā laukumā (RTK, plk.14.00) palikusi pēdējā spēle Lietuvas čempionātā, praktiski mums “bronzu” neviens atņemt vairs nevar, bet mēs varbūt varam ietekmēt Baltrex uzvaru, ja tie nejauši zaudē Kauņai.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.