REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Eiropas U18 čempionāts: Latvija – Luksemburga 10:35
Raksts
IDE::244

Latvijas U18 izlase sestdien Francijas pilsētā Sanorēnā, Tulūzas tuvumā, ar 10:35 zaudēja Luksemburgai spēlē par piekto vietu Eiropas čempionāta B divīzijā un ieguva sesto vietu, kas ir pēdējo gadu labākais sasniegums šīs vecuma grupas regbistiem.


Latvijas komandas labā pirmajā puslaikā soda sitienu iesita Aldis Juris Ivanovs no ”Ežiem”, bet puslaiks beidzās 8:3 Luksemburgas labā. Otrā puslaika pirmajā minūtē Anglijā spēlējošais Džonatans Džordžs Trede izrāva līniju, ofloudā iedeva bumbu ”Ežu” pārstāvim Hārdijam Nunguram, kurš no savas laukuma puses 30 metriem skaisti aizskrēja līdz piezemējumam izlīdzinot rezultātu 8:8, bet Reinis Zalte no ”Fēniksa” iesita tālu realizācijas sitienu izvirzot Latviju vadībā ar 10:8.

Atlikušajā laikā tomēr sāka izpausties Luksemburgas pārsvars, un punktus guva jau tikai viņi. Latvijas spēlētājus salauza arī traumas – Ivanovam bija izmežģīts īkšķis plaukstai. Tikai veiktas vairākas spēlētāju maiņas, bet pretinieki turpināja savus uzbrukumus laužoties cauri Latvijas aizsardzībai.

”Spēlējām pret nosacīti trešās vietas komandu, kura ceturtdaļfinālā paši savu kļūdu dēļ bija zaudējusi lietuviešiem,” pēc spēles stāstīja Latvijas U18 izlases galvenais treneris Mārtiņš Straume. ”Luksemburga bija tehniski labāka, kas mūs izraustīja ar vieglajiem spēlētājiem izmantojot visa laukuma platumu.”

Rēķinot vietu sadalījumu rangā visās divīzijās, Latvijas U18 regbisti Eiropā šogad klasificējami 22. vietā. B divīzijā uzvarēja Ukraina, kas izšķirošajā spēlē ar 43:8 pārspēja Lietuvu un nākamsezon spēlēs A divīzijā. Cīņā par trešo vietu B divīzijā Čehija ar 25:13 uzvarēja Šveici, bet Serbija pēc 0:43 zaudējuma Horvātijai izkrīt uz C divīziju.


informācija no www.rugbylatvia.lv

Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013