REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
ULRE/Ķekava komandai draudzības spēle ar Holandes RSCS klubu
RakstsBilžu galerija
IDE::252

Svētdien, 26.aprīlī, RK "Miesnieki" otrā komanda - "ULRE/Ķekava" aizvadīs savu pirmo jaunās sezonas spēli pret holandiešu studentu komandu RSRC. Spēle notiks RTK stadionā un sāksies plkst.14:00.


"RSRC-Rotterdamse Student Rygby Club" tika izveidots 1968.gada 2.maijā kā Roterdamas studentu korpusa sastāvdaļa un kopš tā laika komandas sastāvā tiek iekļauti tikai studenti.

Neskatoties uz to, ka asociācija tika dibināta tikai 1968.gadā, pirmoreiz regbija sacensības starp Roterdamas studentiem datētas 1915.gadā. Kopš tā laika regbijs cieši iekļāvies Roterdamas studentu dzīvē.

Kluba sastāvā ir trīs klasiskā regbija vīriešu komandas, regbija 7 vīriešu komanda un sieviešu regbija komanda. Pēc būtības esot sociālam projektam, regbija klubs RSRC dod iespēju nodarboties ar regbiju visiem interesantiem neatkarīgi no sagatavotības pakāpes. Komandā atrodas vieta gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem. Klubs piedalās dažādās aktivitātēs un tā spēlētāji regulāri piedalās dažādos pasākumos kā klubā, tā arī pilsētas sociālajos projektos.

RSRC piedalās regbija turnīros kā Nīderlandē, tā arī ārpus valsts robežām. Šo svētdien, holandiešu regbisti Baltijas tūres ietvaros aizvadīs draudzības spēli ar "ULRE/Ķekava" regbija spēlētājiem.

Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013