REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
„Transact Pro” regbija komandai vēsturisks panākums Amsterdamā
RakstsBilžu galerija
IDE::259
„TransactPro” regbija 7 komanda aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās prestižajā „Amsterdam Sevens” turnīrā, kas norisinājās jau 44. reizi. Mūsu komanda patīkami pārsteidza, pirmo reizi iekļūstot labāko 20 pulkā.

Turnīrā piedalījās 48 komandas. Priekšsacīkstēs komandas bija sadalītas 12 apakšgrupās. „Transact Pro” cīnījās vienā grupā ar divām Nīderlandes vienībām un komandu no Vācijas. Pirmajā cīņā ar 26:0 izdevās uzvarēt Nīderlandes „Deadly Dutch”vienību, bet otrajā spēlē nācās atzīt 2013. gada čempionu „Susies Exiles” pārākumu ar 0:21. Savukārt pret vācu „NRV 7’s” izdevās izcīnīt uzvaru spraigā cīņā ar rezultātu 14:12. Tas nozīmēja, ka „Transact Pro” komandai, kas prestižajā turnīrā piedalās piekto gadu pēc kārtas, pirmo reizi bija izdevies izcīnīt otro vietu apakšgrupā.

Šāds panākums garantēja vietu 24 labāko komandu pulkā un otrajā sacensību dienā ļāva piedalīties cīņā par „Canon Cup”, ko izspēlēja visu 12 apakšgrupu otro vietu ieguvēji. Visas 12 komandas bija sadalītas četrās apakšgrupās. Tikai apakšgrupu uzvarētājas varēja turpināt turnīru. Dienas pirmajā spēlē „Transact Pro” sīvā cīņā pašā spēles izskaņā piekāpās Itālijas „3/4 DM” vienībai ar rezultātu 7:12. Savukārt cīņā pret Nīderlandes „AAC Amsterdam” izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 10:5. Lai izkļūtu no grupas, mūsu komandai bija jācer uz minimālu nīderlandiešu uzvaru pār Itālijas „3/4 DM” vienību, taču itāļi cerības nedeva, izkļūstot no grupas un vēlāk aizcīnoties arī līdz „Canon Cup” finālam, kurā gan atzina Gruzijas izlases pārākumu.

„TransactPro” turnīru noslēdza ar trijām uzvarām piecās spēlēs un 20. vietu kopvērtējumā. Tas ir komandas pārliecinoši labākais sasniegums šajā nopietnajā turnīrā, kur spēlēja arī vairāku valstu nacionālās izlases. Ar trijiem piezemējumiem mūsu komandas rindās turnīrā izcēlās Andrejs Aleksandrovs un Krists Kruskops, divi piezemējumi Emīla Baloža kontā, bet vienreiz izcēlās TomsAsejevs.

„TransactPro” galvenais treneris Uldis Bautris: „Kopumā šis mums bija veiksmīgs turnīrs, varu paslavēt visus savusspēlētājus. Mums nebija izteikta labākā sastāva, spēlēja visi un deva savu ieguldījumu. Varu būt priecīgs. Mums ir bāze, uz ko nākotnē veidot vēl spēcīgāku komandu. Lai šādā turnīrā sasniegtu vairāk, būtu arī jātrenējas vairāk, jo komandu līmenis ir ļoti augsts.”

„Transact Pro” sastāvs 2015. gada „Amsterdam Sevens”: Andris Andersons, Gunārs Andersons, Viktors Silvoniks, Andrejs Aleksandrovs, Elmārs Šefanovskis, Ivars Eglis, Toms Asejevs, Emīls Cēburs, Emīls Balodis, Maksims Batrakovs, Krists Kruskops, Juris Iesalnieks, Raivis Kokins.
Treneris: Uldis Bautris.
Ārste: Jekaterina Liepiņa.
Menedžeris: Anatolijs Vasiļjevs.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013