REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Ir nosaukti spēlētāji Latvijas regbija 7 izlasei
Raksts
IDE::260

No četru klubu pārstāvjiem veidotās Latvijas regbija 7 izlases kapteinis Eiropas čempionāta A divīzijas turnīros Ungārijā un Polijā būs Elmārs Šefanovskis no ”Miesniekiem”.


Trešdien notikušajā preses konferencē Latvijas izlases menedžeris Kaspars Jēkabsons nosauca tos 12 spēlētājus no četriem klubiem, kuri 6. un 7. jūnijā Estergomā (Ungārijā) piedalīsies A divīzijas pirmajā posmā. Tie būs: Elmārs Šefanovskis, Emīls Cēburs, Emīls Balodis, Toms Asējevs (visi RK “Miesnieki”), Artūrs Kisle, Valters Raņķis, Ainārs Bērziņš, Kristaps Bērziņš, Reinis Pepa, Norberts Bekmanis (visi RFC “Livonia”),  Nauris Bērziņš (RK “Ovāls”) un Dāvis Bajārs (RK “Fēnikss”).

”Protams, mūsu mērķis ir saglabāt vietu A divīzijā, taču šogad mēs vēlētos cīnīties arī par augstākām vietām,”sacīja Jēkabsons. Viņš arī pieminēja vairākus spēcīgus spēlētājus, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar doties uz Ungāriju – pirmkārt, jau Dāvis Gauja un Vigo Valdavs, kuriem ir savainojumi.

Komandas galvenais treneris lietuvietis Edmunds Ščavinsks uzskata, ka salīdzinājumā ar pagājušo gadu, spēlētājiem ir izaugsme tehniskā ziņā:


”Gatavošanos sākām agri, jau uzreiz pēc Jaunā gada. Neizdevās realizēt visus plānus, jo daudzi regbija 7 izlases spēlētāji pārstāv arī regbija 15 izlasi. Viņiem grūti apvienot treniņus abās komandās. Priecē tas, ka šogad būs ļoti līdzvērtīgas spēlētāju maiņas, kas palīdzēs uzturēt tempu,” sacīja Lietuvas regbija leģenda.  ”Ir jauni spēlētāji, kā Cēburs un Asējevs, ceru, ka viņi ienesīs komandā jaunas vēsmas. Viņi komandā ir arī radījuši konkurenci.” 


Ievērojams pastiprinājums izlases treneru štābā, kā konsultants ir Latvijas lielās regbija izlases galvenais treneris, Krievijas speciālists Sergejs Lisko, kuram arī ir pieredze darbā ar regbija 7 komandām.

Eiropas čempionāta turnīri  A divīzijā notiks 6.-7. jūnijā Estergomā (Ungārijā) un 20.-21. jūnijā Gdaņskā (Polijā). Tie vienlaicīgi ir arī kvalifikācijas sacensības 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas nākamajā posmā iekļūs A divīzijas čempioni, kuri 2016. gadā iegūs tiesības startēt “Sevens Grand Prix Series”, kurā spēlē 12 vadošās Eiropas komandas, kuras šogad sacenšas trijos turnīros.

Latvija A divīzijas pirmajā turnīrā izlikta ar 6. numuru un pirmajā dienā spēlēs ar Zviedriju (3.), Dāniju (7.),Čehiju (10.) un Kipru (2.). Otrā piecniekā startēs Polija (1.), Ukraina (4.),Izraēla (5.), Moldova (8.) un Ungārija (9.). Svētdien komandas turpinās cīņu par vietām pēc ”krusta” principa. Pēc tam būs zināms arī komandu sadalījums turnīrā Polijā.

Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013