REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Latvijas R7 izlase EČ A divīzijas pirmajā posmā ceturtajā vietā
Raksts
IDE::263
Latvijas regbija 7 izlase ar ceturto vietu noslēgusi Estergomā (Ungārijā) notikušo pirmo turnīru Eiropas čempionāta A divīzijā. Otrs turnīrs 20. un 21. jūnijā notiks Gdaņskā.

Labākā komanda divu turnīru summā nākamajā gadā spēlēs Eiropas vadošajā – ”Grand Prix”divīzijā, bet vēl divas komandas iekļūs Eiropas kvalifikācijas turnīrā 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Estergomas turnīrā uzvarēja Polija, kas finālā pārspēja Ukrainu, savukārt Latvija ar 5:17 spēlē par trešo vietu zaudēja Čehijai.

Svētdienas pirmajā spēlē pusfinālā Latvija zaudēja Ukrainai ar 0:12. Sestdien B grupas turnīrā Latvija ar 14:5 uzvarēja Zviedriju, ar 27:14 – Dāniju, ar 12:28 zaudēja Čehijai un ar 43:0 uzvarēja Kipru. Pirmā turnīra noslēgumā 5. vietu ieguva Moldova, 6. vietu Izraēla, 7. vietu Dānija, 8. vietu Zviedrija, 9. vietu Ungārija un 10. vietu Kipra.

Komandas vadība pirms spēles par trešo vietu, domājot jau par turnīru Gdaņskā, taktiski nolēma pasaudzēt pāris spēlētājus, un ne uz vienu minūti laukumā neiznāca divi pamatsastāva spēlētāji – Ainārs Bērziņš un Emīls Cēburs. Pirms tam Bērziņš lieliski bija nocīnījies pusfināla spēlē pret Ukrainu. ”Mēs būtu čehus uzvarējuši,” sacījaLRF valdes loceklis Jānis Zuments. ”Kopumā turnīrā ceturtā vieta ir ļoti labs rezultāts, jo aiz sevis mēs atstājām tādas spēcīgas komandas kā Zviedriju, Izraēlu, Moldovu un Dāniju.”

”Ja vienā vārdā, tad vērtēju turnīru, kā ”Super”!” sacīja komandas galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.” Protams, pēc zaudējumiem pēdējās spēlēs puišiem galvas ir uz leju, taču vakarā viņi sapratīs, ko ir sasnieguši un ka ir labi nospēlējuši. Nevajag aizmirst, kagan Ukraina, ar kuru ļoti labi pacīnījāmies, gan Polija, ir profesionālas komandas. Arī Čehija ir ļoti laba komanda. Tagad aizbrauksim mājās, turpināsim treniņus, kuros galvenā vērība būs pievērsta komandas darbībai uzbrukumā un standarta situāciju izpildei – sākumsitieni, auti, grupcīņa. Jo no katra šāda elementa iespējams iegūt labumu.”

Ja tiek ievērots tradicionālais ”čūskas” princips sadalot komandas, tad Latvijai Gdaņskā pirmajā dienā pretiniekos grupā būs Polija, Moldova, Zviedrija un Ungārija.

Info no LRF mājas lapas.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013