REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Latvijas R7 izlase EČ A divīzijas otrajā posmā arī ceturtajā vietā
Raksts
IDE::267
Latvijas vīriešu izlase regbijā 7 svētdien Polijas pilsētā Gdaņskā zaudēja abās spēlēs, negūstot punktus, un arī otrajā Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā finišēja ceturtajā vietā.

Vispirms pusfinālā Latvija ar 0:29 zaudēja Kiprai, bet spēlē par trešo vietu – ar 0:36 Ukrainai. Sākotnēji tika ziņots, ka Latvijai pusfinālā jāspēlē ar Ukrainu, taču otrā grupā trim komandām bija pa trim uzvarām un zaudējumam, kādēļ nācās rūpīgi skaitīt vairākus papildrādītājus, pēc kuriem Kipra uzvarēja šajā grupā, bet Ukraina palika otrā.

Jau ziņots, ka sestdien Latvija ar 29:0 uzvarēja Moldovu, ar 33:0 Ungāriju un ar 12:7 Zviedriju, bet ar 10:33 piekāpās Polijai, kas svētdien kļuva par turnīra uzvarētāju finālā ar 34:19 pārspējot Kipru.

Polijas regbisti abos turnīros, gan Estergomā (Ungārijā), gan Gdaņskā rādīja vispārliecinošāko sniegumu un pelnīti iekļuva “Grand Prix” sērijā nākamajā gadā. Polija, Ukraina un Latvija kā trīs labākās komandas divu turnīru summā, iekļuva arī 2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīrā, kas 18. un 19. jūlijā notiks Lisabonā.

Latvija Eiropas čempionātu noslēdza nosacītā 15. vietā kopvērtējumā un ir nostabilizējusies A divīzijā, kurā pirmoreizi spēlēja pagājušajā gadā.

“Šodien nospēlējām reāli slikti. Varbūt ietekmēja nepierastais lietus, kas uznāca pusfināla spēlē, jo ne pārbaudes turnīrā Maskavā, ne Estergomā tāda laika nebija,” sacīja Latvijas izlases galvenais treneris lietuvietis Edmunds Ščavinsks. “Bija daudz kļūdu tehnisko elementu izpildē. Šī bija arī otrā diena turnīram. Nogurums. Protams,pēc zaudētām spēlēm noskaņojums nav labs. Tagad atpūtīsimies un sāksim gatavošanos Lisabonas turnīram.”

Līdz ar komandas negaidīto iekļūšanu Eiropas olimpiskajā kvalifikācijā, nav skaidrības par 11. un 18. jūlijā paredzēto Latvijas čempionāta pirmo divu posmu regbijā 7 norisi. “Nebūtu lietderīgi un pat ir bīstami nedēļu pirms atbildīga turnīra spēlēt,” uzskata galvenais treneris. “Būtu tas vēl kāds vienkāršs pārbaudes turnīrs, bet šis irtik atbildīgs.”

“Saprotams, ka Lisabonā mūsu izredzes kvalificēties tālāk nav nekādas, taču vēlamies kārtīgi sagatavoties, lai uz spēcīgo komandu fona izskatītos cienīgi,” saka LRF valdes loceklis Jānis Zuments. “Par to, vai notiks iepriekš plānotajā laikā Latvijas čempionātaposmi, būs vēl jālemj.”

Vietu Eiropas olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā izcīnīja Ainārs Bērziņš, Valters Raņķis, Vigo Valdavs, Pavels Tulubjevs, Norberts Bekmanis, Kristaps Bērziņš, Reinis Pepa (visi RFC “Livonia”), Elmārs Šefanovskis, Emīls Cēburs, Emīls Balodis (visi RK “Miesnieki”), Nauris Bērziņš (RK ”Ovāls”), Dāvis Bajārs (RK “Fēnikss”), kuri bija komandā Gdaņskā, bet Estergomā spēlēja vēl arī Toms Asejevs (RK “Miesnieki”) un Artūrs Kisle (RFC “Livonia”).

informācija no LRF mājas lapas
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013