REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
”Ulre/Ķekava” - ”Harugva” 40:0.
RakstsBilžu galerija
IDE::275
”Ulre/Ķekava” Baltijas kausa D2 Ziemeļu zonā cīnīsies par otro vietu. ”Ulre/Ķekava” svētdien, 2. augustā RTK laukumā ar 40:0, uzvarēja Minskas ”Harugva” un turpinājumā cīnīsies par otro vietu Baltijas kausa otrās divīzijas (D2) turnīra Ziemeļu zonā.

”Harugva” ieradās Rīgā no Tallinas, kur iepriekšējā dienā bija zaudējusi ”Estonian Barbarians” ar 5:54.

Kā atzina mājinieku pārstāvji, tad minskieši bija pārsvarā jauni puiši, kuri izrādīja sīkstu pretestību, par spīti diezgan lielajam rezultātam. ”Ulre” izdarīja sešus piezemējumus un iesita piecas realizācijas.

”Domājam nākamajā sezonā atkal spēlēt Latvijas čempionātā. Komanda tiek veidota, pieredze nepieciešama, bet ar pašreizējo spēļu skaitu ir par maz,” saka ”Ulre/Ķekava” galvenais treneris Normunds Struža.”Ulrei”.

Tagad savā laukumā 12. septembrī jāspēlē ar ”Estonian Barbarians”, un šajā cīņā izšķirsies otrās un trešās vietas liktenis Ziemeļu zonā. Abām komandām ir pa uzvarai, zaudējumam un pieciem punktiem pēc divām spēlēm. Komanda, kas uzvarēs, spēlēs par trešo vietu D2 ar Viļņas ”Geležinis vilkas”, bet tā, kura zaudēs, par piekto vietu ar LMT/”Eži” komandu. Par pirmo vietu D2 spēkosies Ziemeļu zonas uzvarētāji ”Baltic Old Boys” un Dienvidu zonas uzvarētāji Gdaņskas ”Czarni Pruscz”, taču”vecie zēni” jau pavēstījuši, ka viņus nevilina vieta pirmajā divīzijā (D1), un viņi turpinās sacensties D2.

Spēlē par septīto vietu D2 sacentīsies ”Šiauliai-PRC” un ”Harugva”.

"Ulre/Ķekava" sākumsastāvs: D. Rombovskis, N. Tamužs, Ā. Andersons, I. Liepiņš, K. Skroderis, A. Indrins, R. Kinstlers, M. Pētersons, A. Šilo, Art. Andersons, A. Alainis, I.Eglis, A. Spangers, K. Spalva, N. Ramanausks. Uz maiņu laukumā devās: R.Ašmanis, R. Grants, J. Juškāns, R. Kripa, A. Zarakovskis, A. Dūda, R. Staņislavskis, A. Bravackis.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013