REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
"Transact Pro" spēlēs jaunizveidotajā Top līgā
Raksts
IDE::283
Šodien tika aizvadīta preses konference par godu jaunizveidotām Baltijas regbija sacensībām "Top līga". Sacensības organizē Lietuvas Regbija federācija, taču tām nav Lietuvas čempionāta statuss. Šogad turnīrā spēlēs četras komandas - Lietuvas "Baltrex", "Vairas" un "Ažuolas", kā arī mūsu pašu "Transact Pro/Miesnieki". Jāatzīmē, ka šīs četras komandas pērn ieņēma pirmās četras vietas gan Baltijas, gan Lietuvas čempionātos.

Lietuvas Regbija federācija ar šo jauno turnīru cer veicināt klasiskā regbija attīstību un popularitāti. Lielais mērķis ir regbijam piesaistīt arvien vairāk skatītāju, līdz ar to no turnīra dalībniekiem tiks prasīts vairāk, nekā ierasts līdz šim.

Turnīrs tiks aizvadīts divos apļos, sešās spēļu kārtās. "Transact Pro" pirmo spēli aizvadīs 22. augustā, kad Šauļos mērosies spēkiem ar "Vairas", savukārt 29. augustā ļoti principiāla un atbildīga cīņa Kauņā pret "Ažuolas". 5. septembrī Rīgā tiks aizvadīta mājas spēle pret "Baltrex".

Uldis Bautris: "Ir lietas, kas vēl nav līdz galam izrunātas un pārdomātas, taču turnīrs solās būt kvalitatīvs un interesants. Lielu uzmanību plānots pievērst elementiem ārpus regbija: kā obligāta prasība būs tiešo translāciju nodrošināšana, VIP telts ierīkošana un trešā puslaika organizēšana. Mums gan tas nekādas problēmas nesagādās, jo to visu darījām arī līdz šim. Vienīgās problēmas var rasties ar laukumu - organizatoriem ir ļoti augstas prasības pret laukumiem, par mūsu RTK laukuma segumu leiši rauc degunus, tāpēc nav vēl simtprocentīgas skaidrības, kur aizvadīsim mājas spēles. Strādāsim pie tā, lai varētu spēlēt RTK. Turnīrs solās būt smags - mūs sagaida sešas grūtas, taču vērtīgas spēles."

Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013