REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
LK XV 11. reizi “Miesnieku” īpašumā
RakstsBilžu galerija
IDE::29
3.augustā Upesciema stadionā notika Latvijas kausa izcīņas finālspēle klasiskajā regbijā jeb regbijā 15. Kopš mūsu valsts neatkarības atjaunošanas šī balva tika izcīnīta jau 22. reizi. Šoreiz finālā RK “Miesnieki” ar 42:20 (25:10) uzvarēja “Valmieras fēnikss” regbistus.

Finālspēle iesākās ar aktīviem “Miesnieku” uzbrukumiem, līdz Jānis Skuja piezemēja bumbu sāncenšu ieskaites laukumā, bet Maksims Batrakovs precīzi izpildīja realizācijas sitienu, panākot 7:0. Pēc brīža labs izrāviens pa laukuma sānu malu padevās Andrim Andersonam, bet vēl pēc neilga laika bumbu valmieriešu ieskaites laukumā piezemēja Andrejs Aleksandrovs – 17:0. Tikai pie šāda rezultāta pirmais sekmīgais uzbrukums padevās “Fēniksa” regbistiem, bumbu piezemējot Salvim Stilbam, bet realizāciju precīzi sitot Rihardam Zaltem. Rezultāts kļuva 7:17, bet tūlīt pat tiesības uz labu soda sitienu panāca “Miesnieki” – Batrakovs bija nekļūdīgs un 20:7. Turpinājumā soda sitienu no apmēram 30 metriem precīzi izpildīja Zalte – 10:20. Tomēr pirmā puslaika izskaņā Valters Raņķis guva vēl piecus punktus “Miesniekiem”. 25:10, tā arī noslēdzās mača pirmā daļa.

Otrais puslaiks iesākās ar valmieriešu kapteiņa Zaltes precīzu soda sitienu (13:25), bet tad uz ilgāku laiku iniciatīvu savās rokās ņēma “Miesnieki”. Vispirms Edgars Cīrulis un Batrakovs rezultātu padarīja 32:13. Tad ar piezemējumiem izcēlās Elmārs Šefanovskis un Māris Robežnieks, un jau 42:13. Savukārt atlikušajā laikā veiksmīgāki bija “Fēniksa” regbisti – Mikus Ozols uzlauza sāncenšu aizsardzību, gūstot piezemējumu, bet Zalte bija precīzs, sitot realizāciju. 42:20 “Miesnieku” labā – tāds bija šīs spēles galaiznākums, viņiem 11. reizi iegūstot kausu savā īpašumā. Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Viktors Silvoniks (RK “Miesnieki”).

RK “Miesnieki” galvenais treneris Uldis Bautris:
– Spēle principā izdevās. Pretinieki mums īpašas problēmas nesagādāja. Ja vēl izdotos novērst biežās kļūdas, kuras pieļāvām mača laikā, varētu teikt, ka nocīnījāmies ideāli. Valmieras regbisti cīnījās līdz pēdējam. Par to gribu viņus paslavēt. Silvoniks tika atzīts par mača labāko spēlētāju tāpēc, ka darīja daudz melnā darba, skrēja par visiem, lai arī laukumā devās tikko kā atkopies pēc savainojuma. Prieks, ka izdevies atkal atgūt kausu savā īpašumā.

Iegūtie Latvijas kausi
1992. gads “Rīgas Miesnieks”,
1996. “Rīgas Miesnieks”,
1999. “KvadraPak/Miesnieki”,
2002. “STATS/Miesnieki”,
2003. “STATS”,
2006. “STATS/Ķekava”,
2007. “STATS/Ķekava”,
2008. “STATS/Ķekava”,
2009. “STATS/Ķekava”,
2011. “Miesnieki/Ķekava”,
2013. RK “Miesnieki”

informācija ņemta no www.rugby.lv
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013