REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Latvija izlasei pārliecinoša uzvara pār Lietuvas izlasi
Raksts
IDE::317
Latvijas regbija izlase ar uzvaru pabeigusi Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijas ciklu. Ar 37:7 pārliecinoši pieveikta Lietuva, kas jau pirms spēles bija nodrošinājusi uzvaru grupā.
Latvijas pamatsastāvs daudz neatšķirās no iepriekšējās spēles pirms trim nedēļām Andorā. Spēlēt varēs arī nesen savainojumus guvušie Cirša un Bokišs. Debijai Latvijas izlasē regbijā gatavojas cīņas pussargs un Latvijas regbija 7 izlases kapteinis Šefanovskis, un tā bija paredzēta vienīgā izmaiņa sākumsastāvā salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli.
Latvijas izlase pirmajā puslaikā ne reizi neļāva lietuviešiem gūt punktu, kamēr mūsu valstsvienības rindās piezemējumu veica Leno Bramanis. Pāris soda sitienus realizēja Roberts Davidsons, un puslaika pārtraukumā Latvijas izlase devās ar 13:0.
Otrajā puslaikā Lietuva tika pie piezemējuma un samazināja starpību līdz 7:13, ko teorētiski iespējams atgūt viena uzbrukuma laikā. Taču Latvija atbildēja pārliecinoši, piezemējumus veica Māris Streikišs un Dāvis Bajārs, kas beigās noveda pie pārliecinošā panākumu 37:7, turklāt par vismaz četriem veiktajiem piezemējumiem iegūts arī bonusa punkts.
Jāpiezīmē, ka šī bija pirmā Latvijas izlases uzvara pār Lietuvu pēdējos piecos mačos, turklāt Lietuvai tas bija vispār pirmais zaudējums šajā ciklā.
Jau pirms spēles Lietuva ENC 2B divīzijā bija garantējusi pirmo vietu un Latvija otro, taču tīri par gandarījuma maču to uzskatīt nevarēja, jo spēles rezultāts tiek ņemts vērā „World Rugby” rangā. Šodienas panākums ļaus Latvijas pacelties augstāk par 55. vietu.

''Cikls noslēdzas. Var sacīt, ka pozitīvi. Spēlei būs principiāls raksturs. Papildus noskaņot spēlētājus nevajadzēs, jo Viļņā piedzīvotais sāpīgais zaudējums joprojām atmiņā,'' iepriekš teica galvenais treneris Sergejs Lisko.


info no sportacentrs.com
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013