REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
"Transact Pro" dosies uz Amsterdamu
Raksts
IDE::340
Šajā nedēļas nogalē Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā jau 45. reizi norisināsies grandiozais "Amsterdam Sevens". Regbija kluba "Miesnieki" komanda "Transact Pro" turnīrā piedalīsies sesto reizi, šoreiz vedot atjauninātu komandu.
Jāatzīmē, ka pērn "Transact Pro" aizvadīja savu veiksmīgāko turnīru, pirmo reizi iekļūstot labāko 20 komandu pulkā. 48 komandu konkurencē tas bija ļoti atzīstams rezultāts. Kā norāda komandas galvenais treneris Uldis Bautris, šogad to atkārtot nebūs viegli, jo daudzi spēlētāji dažādu iemeslu dēļ nevar uz Amsterdamu doties, taču mērķis ir tieši tāds - iekļūt labāko 20 komandu pulkā.
"Jau laicīgi nolēmām, ka šā gada turnīru veltīsim jauno spēlētāju iespēlēšanai," skaidro U. Bautris. "Tomēr vairāki spēlētāji dažādu iemeslu dēļ netiek." Pirmo reizi uz Amsterdamu dosies Aivars Spangers un tikai 17 gadus vecais Andrejs Mantinieks, kā arī lielās komandas pamatvērtība Dāvis Pērkons. No veterāniem ierindā šogad vien divi - Andrejs Aleksandrovs un Gunārs Andersons. No pērnā gada sastāva ierindā palikuši deviņi spēlētāji, kas nozīmē, ka komandas kodols ir saglabājies. Salīdzinot ar pērno gadu, šogad sastāvā nav Viktora Silvonika, Andra Andersona, Raivja Kokina un Emīla Cēbura.
Turnīru mūsu komanda sāks sestdien ar spēli pret Itālijas "Chicken 7's", tai sekos spēle ar Skotijas "Projecx Waterboys", savukārt dienas trešā spēle pret britu "Wooden Spoon Marauders". "Itāļi ir mūsu līmeņa komanda - esam tikušies iepriekš. Ar "marodieriem" arī esam spēlējuši, tā ir ļoti spēcīga komanda. Par skotiem informācijas nav," pretiniekus novērtē U.Bautris.
No sestdienas spēļu rezultātiem būs atkarīgs, par kādu vietu būs jācīnās svētdien. Centīsimies operatīvi informēt par komandas gaitām Amsterdamā.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013