REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Pretinieki Amsterdamas turnīrā
Raksts
IDE::341
 Zināmi "Transact Pro" komandas pretinieki Amsterdamā. Šajā rakstā mazliet sīkāk par visām pretiniecēm grupu turnīrā. Pirmā pretī stāsies Itālijas "Chicken 7's" komanda. Tradīcijām bagāts klubs - dibināts 1956. gadā. Klubā ir pilna spēlētāju piramīda: sākot ar pašiem mazākajiem un beidzot ar veterānu komandu. Vislielākie panākumi ir kluba sieviešu komandai, kas spēlē Itālijas augstākajā līgā - A sērijā.
Skotijas "Projecx Waterboys" ir komanda, kas katru gadu tiek komplektēta no jauna. Tas nav klubs, bet gan spēlētāju izlase. Regulāri apmeklē starptautiskus turnīrus, ir regulāri viesi Dubaijā, Honkongā un arī Amsterdamā. Pērn komanda finišēja aiz "Transact Pro", taču uzvarēja 3. vietu turnīrā, iegūstot "Heineken Boot".
"Wooden Spoon Marauders" solās būt pati spēcīgākā pretiniece. Arī spēlētāju izlase, nevis klubs, taču ar daudz nopietnākām ambīcijām un panākumiem. Aktīvi starptautisko turnīru dalībnieki, kas Amsterdamas turnīrā startēs 34. gadu pēc kārtas! Četras reizes kļuvuši par čempioniem un ir otrā titulētākā komanda aiz "Samurai".
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013