REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
"Transact Pro" zaudē "Heineken Boot" finālā
Raksts
IDE::343
Amsterdam Sevens" turnīru noslēgusi regbija kluba "Miesnieki" komanda "Transact Pro". Aizkļuvusi līdz "Heineken Boot" finālam, tur tā atzina "Rah Rah Rugby" pārākumu ar 26:5. Līdz ar to turnīrs noslēgts 26. vietā.
Kā iepriekš vēstījām, vakar "Transact Pro" piedzīvoja divus zaudējumus un izcīnīja vienu uzvaru. Tas nozīmēja, ka svētdien ar pārējo divpadsmit apakšgrupu trešo un ceturto vietu ieguvējām būs jācīnās par "Heineken Boot" trofeju.
Pa ceļam uz finālu vispirms ar 14:7 tika uzveikta Edinburgas "ISC Red Kites". Ar piezemējumiem izcēlās Elmārs Šefanovskis un Andrejs Aleksandrovs, kurš iesita abus realizācijas sitienus. Nākamajā cīņā pretī stājās spēcīgā Izraēlas izlase. Spraigā cīņā Latvijas komanda bija pārāka ar 14:12. Abu piezemējumu gūšanā atkal visi nopelni Andrejam Aleksandrovam - vienu ienesa pats, otru izkārtoja Gunāram Andersonam. Pats Aleksandrovs arī abu precīzo realizācijas sitienu autors.
Pusfinālā "Transact Pro" pārliecinoši ar 31:12 uzveica vienu no Nīderlandes vienībām. Piezemējumi: Šefanovskis (2), Balodis, Kruskops, Batrakovs. Realizācijas: Aleksandrovs (3). Ar šo uzvaru miesnieki tika pie iespējas spēlēt uz centrālā laukuma pilnu tribīņu un TV kameru priekšā. Finālā pretī stājās "Rah Rah Rugby". Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, taču oponentu pārākums izpaudās pirmā puslaika izskaņā, kad ar trīs piezemējumiem tika panākts 19:0 pārsvars. Otrajā puslaikā Toms Asejevs piecus punktus atguva, taču spēles beigās "Transact Pro" zaudēja vēl septiņus punktus (26:5).
Līdz ar to šogad izcīnīta 26. vieta. Sesto reizi startējot Amsterdamā, tas ir otrs labākais sniegums. Pērn izdevās iekļūt labāko 20 komandu pulkā.
Rezultatīvākais šajā turnīrā Latvijas komandas rindās bija ikdienā Nīderlandē spēlējošais "Miesnieku" veterāns Andrejs Aleksandrovs, kurš guva četrus piezemējumus, iesita 11 realizācijas sitienus un sakārtoja vairākus piezemējumus arī partneriem. Pa četriem piezemējumiem arī Elmāram Šefanovskim un Emīlam Balodim, divreiz izcēlās Toms Asejevs un Krists Kruskops, pa vienam piezemējumam Gunāram Andersonam, Maksimam Batrakovam un Jurim Iesalniekam.

info no sportacentrs.com
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013