REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Uzvara Rūjienā
Raksts
IDE::347
''Miesnieki/Ķekava'' sestdien, 18. jūnijā pretinieku laukumā Rūjienā ar 58:3 uzvarēja ''Fēniksu'' un sākot Latvijas Virslīgas čempionāta otro apli, atgriezās turnīra līderpozīcijās.
''Miesnieki'' šajā spēlē izdarīja desmit piezemējumus no kuriem pa trim – Ivars Eglis un Elmārs Šefanovskis. Atzīmējama ir RC ''Miesnieki'' prezidenta un galvenā trenera Ulda Bautra iziešana laukumā nospēlējot mača pēdējās 20 minūtes. Kādreizējais Latvijas izlases treneris 27. jūnijā svinēs 63. dzimšanas dienu. Arī iepriekšējās sezonās viņš parasti vismaz vienā spēlē kādas minūtes ir nospēlējis. 
Abas komandas pirmajā aplī tikās ''Miesnieku'' laukumā Rīgā, kur mājinieki uzvarēja ar 56:15, taču vēlāk par nelicencēta spēlētāja – angļa Feivora Madukas dalību spēlē saņēma tehnisko zaudējumu 0:30 un mīnus trīs punktus, kamēr ''Fēniksam'' šī tehniskā uzvara šosezon joprojām ir vienīgā. 
Visumā nelabvēlīgais laiks, kas Latvijā uznāca piektdienas vakarā, šo spēli neietekmēja. Lietus nelija, bet vējš īpaši netraucēja. ''Uzvaru guvām bez problēmām, taču ir spēlētāji, kuri īpaši strādāja uz komandu - ''Metāls'' [Viktors Silvoniks] un Eglis. Jāuzteic arī Šefanovskis,'' pēc spēles sacīja Bautris. ''Mums bija diezgan īss sastāvs – varējām izdarīt tikai piecas maiņas, 16 spēlētāji devās uz turnīru Helsinkos, bet Rūjienā bija vairāki tādi, kuri ilgāku laiku nebija spēlējuši.'' 
''Daudzi mūsējie dabūja spēlēt pret tādu leģendu, kāds ir Bautris. Taču šobrīd vairāk prātā Latvijas olimpiādes turnīrs, kam notiek gatavošanās, tāpēc kā nākas nespēja noskaņoties šai spēlei,'' sacīja ''Fēniksa'' galvenais treneris Kristaps Staņa. ''Sākumā bija arī problēmas ar standarta situācijām. Vienubrīd it kā sajutām spēles ritmu... Taču tagad beidzot atkal esam mājās un spēlējam savā laukumā. Labākais bija komandas kapteinis Jānis Kaucis, kurš uzņēmās iniciatīvu un labi cīnījās aizsardzībā.''

''Miesnieki/Ķekava'' tagad ir 16 punkti (5 spēlēs), ''Garkalne/Livonia'' – 14 (4), LMT/''Eži'' – 12 (4), ''Ovāls/Jūrmala'' – 8 (4) un ''Fēnikss'' - 6 (5).

Latvijas čempionāta spēle Virslīgā
Rūjiena, sestdiena, 18. jūnijs, plkst. 14
Fēnikss – Miesnieki/Ķekava 3:58 (3:29)
Fēnikss. Soda sitiens: Rihards Zalte.
Miesnieki/Ķekava. Piezemējumi: Ivars Eglis (3), Elmārs Šefanovskis (3), Viktors Silvoniks, Gunārs Andersons, Kaspars Ķipsts, Kārlis Garokalns. Realizācija: Juris Iesalnieks (3), Artūrs Alainis.
Dzeltenā kartīte: Elmārs Šefanovskis (Miesnieki/Ķekava)
Tiesnesis: Oļegs Voroņinsinfo no LRF mājas lapa
Saites
Raksts LRF
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013