REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Titula liktenis izšķirsies pēdējā kārtā
Raksts
IDE::349
 Noslēgusies Latvijas čempionāta regbijā 7 otrā kārta. Tajā spraigā finālspēlē uzvarēja "Baltic XL/Livonia" komanda, kas finālā ar 21:7 (7:7) pārspēja mūsu "STATS serviss" komandu.
Latvijas čempionāta otrajā kārtā piedalījās 10 komandas. "STATS serviss" grupu turnīrā pārliecinoši uzveica "LLU/Ozolnieki" un "Garkalne/Livonia".
Pusfinālā sīkstu pretestību izrādīja "Halipapa" komanda. Pašās spēles beigās tai bija iespēja apdraudēt miesnieku uzvaru, taču šoreiz izjaukt ierasto finālu tai nebija pa spēkam (12:7).
Finālā jau tradicionāli pretī stājās pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni "Baltic XL/Livonia". Mačs bija ārkārtīgi saspringts, aizsardzība dominēja pār uzbrukumu. Spēles sākums aizritēja ar pamatīgu livoniešu ofensīvu - pirmajās minūtēs miesnieki pie bumbas tika vien epizodiski. Viena no retajām reizēm ar bumbu noveda pie noteikumu pārkāpuma, ko ātri izspēlēja Vītars Blošķis un jau pēc brīža guva piezemējumu, kuru pats arī realizēja (0:7). Puslaika pēdējā uzbrukumā lielisks individuālais reids padevās Tomam Asejevam, kurš, apspēlējis Aināru Bērziņu, pēc mirkļa guva piecus punktus. Raivis Kokins iesita realizāciju, panākot 7:7.
Otrajā puslaikā spēle kļuva atraisītāka un reizē arī haotiskāka. Vairāk iespēju bija "Baltic XL/Livonia" komandai. Vairākas izdevās apslāpēt, taču divus piezemējumus tomēr nācās ielaist. Vispirms Toms Zibolis izvirzīja vadībā livoniešus (7:14), bet punktu spēlei pielika Vītars Blošķis. "Baltic XL/Livonia" uzvarēja ar 21:7 un Latvijas čempionāta kopvērtējumā panāca "STATS serviss" komandu.
Latvijas čempionu titula liktenis izšķirsies 16. jūlijā, noslēdzošajā trešajā kārtā. Ļoti iespējams, tāpat kā 2014. gadā - vienā spēlē.
Kluba otrais sastāvs "Ķekavas novada sporta skola" atzīstami cīnījās, taču pie uzvarām šoreiz netika un ierindojās desmitajā vietā.
"STATS serviss" rindās spēlēja: Emīls Balodis (kapteinis), Toms Asejevs, Leno Bramanis, Viktors Silvoniks, Krists Kruskops, Andris Andersons, Gunārs Andersons, Elmārs Šefanovskis, Ivars Eglis, Juris Iesalnieks, Raivis Kokins, Jānis Zālmans.
Tieši pēc nedēļas - 16. jūlijā - būt vai nebūt. Jāatzīmē, ka saistoša solās būt arī cīņa par Latvijas bronzu, jo vienāds punktu skaits ir arī "Halipapa" un "Beverīna/Fēnikss" komandām.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.