REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Atkal otrie
Raksts
IDE::351
Noslēdzies 2016. gada Latvijas čempionāts regbijā 7. Čempionu titula liktenis atkal izšķīrās vienā spēlē. Iepriekšējās divās kārtās abas galvenās favorītes "Baltic XL/Livonia" un "STATS serviss" uzvaras bija dalījušas uz pusēm.
Arī šoreiz abas komandas tikās finālā. "Baltic XL/Livonia" pirmie izvirzījās vadībā, kad piezemējumu guva Kristaps Bērziņš (5:0). Pēc brīža uz divām minūtēm laukums bija jāatstāj Valteram Raņķim. Spēlējot vairākumā, Emīls Balodis ar piezemējumu rezultātu izlīdzināja, bet Juris Iesalnieks ar precīzu realizācijas sitienu izvirzīja miesniekus vadībā - 5:7.
Taču pilnā sastāvā spēlējošie livonieši līdz puslaika beigām pamanījās gūt vēl divus piezemējumus, kā arī iesist abas realizācijas. Pēc pirmajām desmit minūtēm - 19:7.
Miesniekiem bija jāmetas atspēlēties, taču visu otrā puslaika pirmo pusi nācās spēlēt savā laukuma pusē. "Baltic XL/Livonia" guva vēl divus piezemējumus, panākot 29:7. Mača izskaņā Krists Kruskops tomēr guva piezemējumu, bet Jānis Zālmans ar iesistu realizācijas sitienu uzstādīja spēles gala rezultātu - 29:14.
Līdz ar to "Baltic XL/Livonia" ceturto gadu pēc kārtas tika kronēti par Latvijas čempioniem regbijā 7. "STATS serviss" komandai atkal jāsamierinās ar sudrabu.
"STATS serviss" rindās spēlēja: Emīls Balodis (kapteinis), Toms Asejevs, Ivars Eglis, Elmārs Šefanovskis, Krists Kruskops, Andris Andersons, Juris Iesalnieks, Kaspars Ķipsts, Dāvis Pērkons, Kārlis Garokalns, Raivis Kokins, Jānis Zālmans.
Bronzas medaļas ieguva "Halipapa" komanda, kas cīņā par trešo vietu pārspēja "Beverīna/Fēnikss".
Līdz ar to regbija 7 sezona Latvijā ir noslēgusies. Tagad darba kārtībā Latvijas kausa nosargāšana klasiskajā regbijā.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.