REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Vēl viena uzvara "Miesniekiem"
Raksts
IDE::352
''Miesnieki/Ķekava'' ar 58:17 otrdien, 26. jūlijā Juglā uzvarēja ''Ovāls/Jūrmala'' Latvijas regbija Virslīgas spēlē un nostiprinājās vadībā.
''Brīžiem aizrāvāmies pārāk ar individuālām darbībām un pietrūka disciplīnas. Ļoti labi nospēlēja Ivars Eglis, veicām visas spēlētāju maiņas, kad labi iekļāvās spēlē jaunie – Jānis Pēkmanis, kuram šī bija pirmā spēle šādā līmenī, arī Raimonds Kripa otrajā līnijā, ''sacīja Kristaps Andersons, ''Miesnieku'' treneris, kurš vadīja komandu šajā spēlē, jo ''Miesnieku'' galvenais treneris, tagad arī Latvijas sieviešu regbija 7 izlases treneris Uldis Bautris vēl bija atceļā no triumfālā Eiropas čempionāta ‘’Conference 1'' turnīra Sarajevā. 
''Prieks, ka izcīnījām bonusa punktu, taču spēlē nebija milzīgas dzirksteles, bet kaujinieciska apņemšanās gan,'' piebilda Andersons. 
''Esmu neapmierināts par daudzajām kļūdām aizsardzībā. Tāpat uz spēli mums bija sapulcējušies tikai 18 spēlētāji – nebija ko mainīt pirmajā līnijā. Daudzi ir devušies atvaļinājumos un nevar palīdzēt. Uzteikt vēlos Emīlu Zerafimu. Bija redzams, ka viņam ir vēlme cīnīties. Labi sevi pierādīja arī mūsu pieredzējušās vērtības – Matīss Zalcmanis, Kaspars Jakušs un Nauris Bērziņš,'' pēc spēles sacīja ''Ovāls/Jūrmala'' galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs. 
''Miesnieki/Ķekava'' tagad ir 21 punkts (6 spēlēs), ''Garkalne/Livonia'' – 14 (4), LMT/''Eži'' – 12 (4), ''Ovāls/Jūrmala'' – 8 (5) un ''Fēnikss'' - 6 (5). 

Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013