REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Miesnieu jaunieši piedalās turnīrā Lietuvā
Raksts
IDE::354
13.08.2016. Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās starptautisks turnīrs regbijā 7.
Turnīrā startēja dažāda vecuma komandās U-14, U-16, un U-18 vecuma grupās no Lietuvas, Latvijas un Izraēlas. Regbija kluba "Miesnieki" jauniešu komanda startēja U-18 vecuma grupā. "Miesnieku" komandu papildināja divi spēlētāji no regbija kluba "Jūrmala", Dāvis Jaunalksnis, Niks Voitečko. Grupas pirmajā spēlē "Miesnieku" komanda sacentās ar Izraēlas U-18 izlases vienaudžiem, kur pārāki ar piecu punktu pārsvaru 12-7 izrādījās Izraēlas spēlētāji. Otrā apakšgrupas spēle bija pret Lietuvas U-18 izlasi, šajā spēlē izteiktu pārākumu izrādīja Lietuvas komanda ar 35:0 pārspējot "Miesniekus". Trešajā spēlē "Miesnieku" jaunieši spēlēja pret komandu, kura gāja ārpus turnīra ieskaites "Vairas/Kalvis" pieaugušo komandu, kur diemžēl arī nācās samierināties ar zaudējumu, bet jau šīs spēles gūtā pieredze palīdzēja "Miesnieku" jauniešiem cīnīties beidzamajā spēlē par trešo vietu atkārtoti ar Izraēlas U-18 izlasi. Pirmais puslaiks beidzās ar 7:0 par labu "Miesnieku" jauniešiem, pēc smaga darba aizsardzībā otrā puslaika vidu izdevās rezultātu palielināt līdz 12:00, kas ari noturējās līdz spēles beigām. Piezemējumu autors: Davis Jaunalksnis, kurš arī realizēja vienu no realizācijas sitieniem un turnīra beigās Dāvis tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju šajā turnīrā.
Jāuzslavē protams arī pārējie spēlētāji ar savu pašaizliedzību un neatlaidīgo darbu aizsardzībā, kas ļāva komandai tikt pie uzvaras. Komandas sastāvā startēja: Mairis Griva, Artis Sedols, Niklāvs Klipsons, Toms Arends, Jānis Odītis, Modris Vonda,Oskars Maskaļonoks, Severīns Nērings, Dāvis Davis Jaunalksnis, Niks Voitečko un komandas kapteinis, Andrej Mantinieks.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013