REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Miesnieki spēlēs LČ finālā
Raksts
IDE::356
 Ar uzvaru 31:10 pār "Garkalne/Livonia" mūsu kluba komanda "Miesnieki/Ķekava" nodrošinājusi vietu Latvijas čempionāta finālā. Pa diviem piezemējumiem guva Emīls Balodis un Elmārs Šefanovskis.
"Garkalne/Livonia" sastāvā šoreiz bija vairāk jauno spēlētāju nekā citās reizēs un arī ārzemnieku ierindā nebija. Tomēr viesi spēlēja labi un cīnījās līdz pēdējai svilpei.
Rezultātu spēles 9. minūtē atklāja Toms Asejevs, kuram izdevās uzlauzt viesu aizsardzību. Jura Iesalnieka realizācijas sitiens panāca 7:0. Viesi atbildēja ar precīzu Kristapa Bērziņa soda sitienu (7:3). Līdz puslaika izskaņai "Miesnieki/Ķekava" pārsvaru nostiprināja: veiksmīga pretspēle autā vainagojās ar Elmāra Šefanovska piezemējumu. Iesalnieka realizācija panāca 14:3.
Otrā puslaika sākumā miesnieki bija iespiesti savā aizsardzības zonā, taču, kad beidzot pārnesa spēli uz pretinieku laukuma pusi, drīz vien guva piezemējumu. Vēlreiz izcēlās Šefanovskis, vēlreiz realizāciju iesita Iesalnieks (21:3).
Taču jau pēc brīža sekoja negaidīts pavērsiens: Leno Bramaņa dzeltenā kartīte un sekojošais livoniešu septiņu punktu gājiens: Norberta Bekmaņa piezemējums, Kristapa Bērziņa realizācija (21:10). Tomēr mājinieku vadība tā īsti apdraudēta netika un punktu spēlei pielika divi Emīla Baloža piezemējumi. 31:10 - regulārais čempionāts noslēgts ar uzvaru, nu vairs atlikusi finālspēle, kas būs 8. oktobrī.
Dīkā gan nebūs jāsēž, jo jau 3. septembrī sāksies cīņas "Top līgā", kur četras Baltijas spēcīgākās komandas aizvadīs divu apļu turnīru.
"Miesnieki/Ķekava" pamatsastāvā spēlēja: G. Cirša, E. Cīrulis, T. Asejevs, K. Garokalns, R. Kripa, V. Silvoniks, E. Balodis, L. Bramanis (kapteinis), E. Šefanovskis, J. Priede, I. Eglis, K. Kruskops, An. Andersons, G. Andersons, J. Iesalnieks. Uz maiņu laukumā devās: K. Ķipsts, Ā. Andersons, R. Višņakovs, A. Zarakovskis, D. Pērkons, E. Maskalāns, A. Alainis,
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.