REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Revanšs neizdevās
Raksts
IDE::366
 24. septembrī Rīgā "Top līgas" čempionāta ietvaros viesojās "Vairas/Kalvis" komanda no Šauļiem. Ļoti neveiksmīgi aizvadītais pirmais puslaiks aizslaucīja jebkādas cerības uz revanšu par zaudējumu pirmajā aplī.

Jau pats spēles sākums "Transact Pro" komandai bija neveiksmīgs. Viesi uzspieda sev tīkamo spēles manieri un audzēja pārsvaru. 0:15 izrāvienam puslaika sākumā sekoja tikpat pārliecinošs viesu komandas turpinājums. Līdz ar puslaika beigām gūtais piezemējums uzstādīja pirmā puslaika gala rezultātu - 0:32.

Otro puslaiku mājinieki aizvadīja veiksmīgāk. Ar piezemējumiem izcēlās Emīls Balodis un Gvido Zaļmežs, kuram tas bija pirmais piezemējums kluba pirmās komandas rindās. Juris Iesalnieks iesita vienu no divām realizācijām. Spēles gala rezultāts - 12:44. Otro puslaiku abas komandas nospēlēja neizšķirti, taču tas ir vājš mierinājums.

Nākamā spēle 1. oktobrī Rīgā pret Kauņas "Žalgiri".

"Transact Pro" rindās spēlēja: Ā. Andersons, E. Cīrulis, K. Ķipsts, D. Pērkons, R. Kripa, V. Silvoniks, E. Balodis, L. Bramanis, E. Šefanovskis, J. Zālmans, I. Eglis, K.Kruskops, A. Andersons, G. Andersons, J. Iesalnieks. Uz maiņu laukumā devās: K. Garokalns, J. Kaucis, J. Priede, J. Šimanskis, A. Alainis, R. Višņakovs, G. Zaļmežs, K. Jakušs.
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.