REGBIJA KLUBS RUGBY CLUB
Ziņas
1234
Latvijas izlase regbijā 7 Malmē noslēdz 8.vietā

Latvijas regbija 7 izlase Eiropas čempionāta "Trophy Series" pirmo posmu Malmē noslēgusi 8. vietā. Pusi valstsvienības sastāva veidoja mūsu kluba spēlētāji. Kapteinis - Emīls Balodis.
Latvija izlasei pārliecinoša uzvara pār Lietuvas izlasi

Latvijas regbija izlase ar uzvaru pabeigusi Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijas ciklu. Ar 37:7 pārliecinoši pieveikta Lietuva, kas jau pirms spēles bija nodrošinājusi uzvaru grupā.
Nosaukts Latvijas izlases sastāvs spēlei pret Lietuvu

1. Guntis Cirša (Miesnieki) 43 spēles (no tām 22 sākumsastāvā)
Preses konferense pirms Latvijas izlases spēles ar Lietuvu

Trešdienas pēcpusdienā Latvijas Regbija federācija rīkoja preses konferenci, lai informētu par gaidāmo spēli Eiropas Nāciju kausa izcīņā ar Lietuvu, prezentētu jauno vizuālo identitāti un iepazīstinātu ar tuvākajiem plāniem.
Latvijas izlase pieveic Ungārijas

Ar sešiem debitantiem Latvijas valstsvienība sestdien, 31. oktobrī ”Daugavas” stadionā Rīgā ar 39:10 uzvarēja Ungāriju, guva savu trešo uzvaru Eiropas Nāciju kausa (ENC) 2B divīzijas turnīra aizvadītajās piecās spēlēs un pacēlās uz otro vietu turnīra tabulā.
Latvijas R7 izlase EČ A divīzijas otrajā posmā arī ceturtajā vietā

Latvijas vīriešu izlase regbijā 7 svētdien Polijas pilsētā Gdaņskā zaudēja abās spēlēs, negūstot punktus, un arī otrajā Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā finišēja ceturtajā vietā.
Latvijas R7 izlase EČ A divīzijas pirmajā posmā ceturtajā vietā

Latvijas regbija 7 izlase ar ceturto vietu noslēgusi Estergomā (Ungārijā) notikušo pirmo turnīru Eiropas čempionāta A divīzijā. Otrs turnīrs 20. un 21. jūnijā notiks Gdaņskā.
Ir nosaukti spēlētāji Latvijas regbija 7 izlasei

No četru klubu pārstāvjiem veidotās Latvijas regbija 7 izlases kapteinis Eiropas čempionāta A divīzijas turnīros Ungārijā un Polijā būs Elmārs Šefanovskis no ”Miesniekiem”.

Valstsvienības kandidātiem pievienojas vēl divi "Miesnieki".

epriekš nosauktajiem valstsvienības kandidātiem, kuri turpina treniņus gatavojoties pavasara cikla spēlēm pret Lietuvu un Andoru, pievienojušies vēl divi spēlētāji no "Miesniekiem" - pirmās līnijas spēlētājs Kārlis Dzenis un malējais trīsceturtdaļnieks/aizsargs Emīls Cēburs.
Eiropas U18 čempionāts: Latvija – Luksemburga 10:35

Latvijas U18 izlase sestdien Francijas pilsētā Sanorēnā, Tulūzas tuvumā, ar 10:35 zaudēja Luksemburgai spēlē par piekto vietu Eiropas čempionāta B divīzijā un ieguva sesto vietu, kas ir pēdējo gadu labākais sasniegums šīs vecuma grupas regbistiem.

1234
Atbalstītāji
Watch review: Audemars Pigeut's color, off shore, hottest watch, fluorescent green dial design cheap fake watches beautiful fluorescent green, dial brand traditional "Mega Tapisserie" super large pattern decoration, 12 o'clock position double time hublot rolex standard design and collocation of fluorescent stereo time mark, really bright. Also with a fluorescent green strap, in the heat of summer for the wearer to bring a ray of fresh.
© RK MIESNIEKI 2013